İstanbul Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

image13

YETKİ BELGEMİZ / BELGE NO:1388

Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından Yetkilendirilmiştir.

Ortak sağlık ve güvenlik birimi (OSGB): İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere, gerekli donanım ve personele sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen kamu kurum ve kuruluşları ile Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre faaliyet gösteren şirketlerce kurulan ve işletilen müesseselerdir.

image14

MİSYONUMUZ

  Amacımız, Sermayemiz, Tecrübemiz

  

Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana Saygı, Dürüstlük ve Sırdaşlıktır”. ”Sizin için, Sizinle Beraber”... ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin izmetine sunmaktır.

 

İstanbul OSGB olarak bizler sorumluluğumuzun bilincinde olarak sektörde fark yaratmak amacı ile yola çıktık.

image15

EKİBİMİZ

 Her biri konusunda uzman İSG uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Yardımcı Sağlık Personelleri siz değerli müşterilerimize İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda en iyi hizmeti üretebilmek için çalışmaktadırlar.

İSG uzmanlarımız; deneyimli ve 6331 nolu İş Sağlığı ve Güvenliği kanununda mevcut tüm mevzuata hakim kişilerden oluşmaktadır. Gerek eğitim verebilme  gerekse firmanız çalışanları ile iletişim konusunda yüksek beceri seviyesine sahiptirler.

İşyeri Hekimlerimiz; konusunda son derece tecrübeli ve firmanız ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte donanıma sahip uzman hekimlerdir. Müşterilere sizinle çalışmaya karar vermeleri için bir neden gösterin.